PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => React Developer / Frontend Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-08-19 09:15:03
    Temat: Warszawa => React Developer / Frontend Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Polska firma doradcza, która zapewnia przedsiębiorcom wsparcie
    podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomaga rozwijać
    innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze
    środków publicznych i innych dostępnych źródeł. Na rynku
    polskim działają już od 15 lat. Zaangażowanie i praca ponad
    280-osobowego zespołu zostały wielokrotnie docenione, zarówno
    przez klientów, którzy współpracują z firmą od wielu lat,
    jak i przez niezależne gremia. Ma to swoje odzwierciedlenie w
    rankingach doradców podatkowych i firm wspierających
    działalność B+R i innowacje, w których zajmują najwyższe
    pozycje. Zawsze byli zdania, że dobrej jakości dane bazowe są
    istotnym składnikiem sukcesu w procesach analizy i eksploracji
    źródeł danych, zaś dbałość o każdy szczegół pozwala
    uniknąć wielu nieporozumień. Motto "jakość, a nie jakoś"
    jest więc ciągle bliskie tej firmie. Dlatego też w usługach IT
    skupią się przede wszystkim na zagadnieniach merytorycznych.
    Oferują m.in.: audyty biznesowe systemów oraz projektów IT;
    ocenę jakości rozwiązań bazodanowych i procesów ETL / ELT;
    analizę ryzyk; analizę biznesową i systemową oraz eksplorację
    i kontrolę jakości danych. W związku z rozwojem firmy i budową
    zespołu IT poszukują osoby na stanowisko:

    ***** React Developer / Frontend Developer

    ***** Zakres obowiązków:

    * Rozwój oraz utrzymanie strony frontendowej projektów, udział w
    wyborze technologii front-endowych
    * Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa tworzonych serwisów,
    tworzenie wysokiej jakości kodu
    * Integracja między aplikacjami
    * Rozwiązywanie problemów programistycznych oraz optymalizacja kodu
    * Rozwój istniejącego oprogramowania, tworzenie dokumentacji
    projektowej
    * Współpraca z programistami i projektantami UX i UI

    ***** Nasze oczekiwania:

    * <strong>Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Frontend
    Developera
    * Bardzo dobra znajomość biblioteki React.js
    * Bardzo dobra znajomość Typescript, JavaScript, HTML, CSS</strong>
    * Doświadczenie w pracy z REST API
    * Znajomość narzędzi projektowych m.in. Git, JIRA
    * Umiejętność pisania testów jednostkowych
    * Tworzenie i optymalizacja kodu
    * Doświadczenie we współpracy z programistami i projektantami UX
    oraz UI
    * Umiejętność wyceny czasochłonności projektów i zadań

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Dobra znajomość języka angielskiego

    ***** Oferujemy:

    * <strong>Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i
    doświadczenia
    * Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
    * Możliwość otrzymania rocznej premii uznaniowej
    * Bogaty pakiet benefitów:</strong>
    ** opieka medyczna Medicover
    ** karta MultiSport
    ** masaże relaksacyjne w biurze
    ** lekcje angielskiego w biurze
    ** wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
    ** konferencje branżowe
    * <strong>Biuro w centrum Warszawy - przy stacji metra "Rondo
    ONZ'</strong>
    * Elastyczne godziny pracy (7/11 - 15/19)
    * Praca zdalna do 20% czasu pracy
    * Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
    * Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    ***** Inne:

    dium=cron&utm_campaign=1908

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.