PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Młodszy Konsultant Wdrożeniowy/Junior Application Consul
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2018-11-28 14:00:02
    Temat: Warszawa => Młodszy Konsultant Wdrożeniowy/Junior Application Consul
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, skandynawskiej firmy dostarczającej swoim
    klientom w całej Europie rozwiązania typu WMS szukamy osoby na
    stanowisko:

    ***** Młodszy Konsultant Wdrożeniowy/Junior Application Consultant (s

    ***** Opis stanowiska:

    * Wparcie przedsprzedażowe oraz analizę wykonalności projektów WMS
    u potencjalnych klientów;
    * Prowadzenie prezentacji oraz szkoleń rozwiązań WMS u Klientów
    wewnętrznych i zewnętrznych;
    * Współpracę z Klientem w trakcie realizacji projektów WMS;
    * Zbieranie i aktualizację wiedzy w zakresie rozwiązań WMS
    oferowanych przez firmę;
    * Współpracę z Kierownikiem Projektu w zakresie estymacji
    pracochłonności zadań projektowych oraz oceny stanu
    zaawansowania realizacji harmonogramu projektu;
    * Wdrażanie systemu klasy WMS zgodnie z wymogami klienta i
    dostarczanie ich zgodnie z ustalonym harmonogramem:
    ** analiza potrzeb biznesowych klienta i mapowanie procesów
    logistycznych na funkcjonalności aplikacji,
    ** projektowanie interfejsu wymiany danych pomiędzy WMS a innymi
    systemami,
    ** konfiguracja systemu klasy WMS zgodnie z uzgodnieniami z
    klientem,
    ** testy funkcjonalne i integracyjne systemu klasy WMS,
    ** prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu klasy WMS,
    ** wsparcie klienta podczas uruchomienia produkcyjnego systemu;
    * Sporządzanie dokumentacji projektowej (dokumentacja techniczna,
    prezentacje produktu, instrukcje użytkowników, materiały
    szkoleniowe, etc.);
    * Udzielanie wsparcia technicznego dla dotychczasowych klientów w
    zakresie obsługi i administracji systemu klasy WMS;

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * Dobra znajomość procesów z zakresu logistyki magazynowej;
    * Wykształcenie wyższe techniczne. Doświadczenie kandydata może
    rekompensować różnice w wykształceniu;
    * Znajomość oraz doświadczenie w pracy z bazami danych;
    * Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne;
    * Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem
    zewnętrznym;
    * Umiejętność czynnego samodzielnego poszukiwania rozwiązania
    problemu;
    * Cierpliwość i wytrwałość w działaniu;
    * Umiejętność pracy pod presją czasu;
    * Umiejętność efektywnej komunikacji, zarówno w formie ustnej jak
    i pisemnej;
    * Umiejętność pracy w grupie oraz zdolność do działania
    niezależnie;
    * Motywacja i pozytywne podejście do uczenia się i rozpoznawania
    nowych narzędzi i technologii;
    * Prawo jazdy kategorii B i możliwość odbywania podróży
    służbowych;
    * Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Doświadczenie w projektowaniu procesów magazynowych i/lub w
    projektach wdrożeniowych systemów informatycznych u klientów
    zewnętrznych;
    * Doświadczenie przy integracji aplikacji z innymi systemami, np.
    klasy ERP, TMS;

    ***** Proponujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    * Dodatkowy pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport)
    * Pracę w młodym i dynamicznym zespole w naszym biurze w Warszawie;
    * Zatrudnienie w międzynarodowym otoczeniu w firmie o ugruntowanej
    pozycji na rynku;

    dium=cron&utm_campaign=1811

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.