PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Konsultant - Logistyka (Microsoft Dynamics 365 for Finance
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-10-12 12:00:03
    Temat: Warszawa => Konsultant - Logistyka (Microsoft Dynamics 365 for Finance
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient - firma specjalizująca się w transformacji cyfrowej, a w
    szczególności implementująca rozwiązanie Microsoft Dynamics
    365, dzięki czemu od kilkunastu lat buduje pozycję lidera na
    Polskim rynku (potwierdza to 98% zadowolonych Klientów).
    Microsoft Dynamics 365 to ultranowoczesny system oferujący np. ERP
    (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa), którego podstawą
    funkcjonowania jest integracja oraz optymalizacja procesów
    wszystkich obszarów działalności firmy od finansów, przez HR
    aż po logistykę oraz produkcję. Rozwiązanie to zapewnia
    elastyczne oraz jednolite podejście do procesów planowania i
    harmonogramowania produkcji oraz ma szczególne znaczenie, gdy
    czas realizacji zamówienia jest dłuższy niż czas oczekiwania
    przez nabywców. W ramach działań firmy świadczone jest
    również rozwiązanie dla obsługi magazynów wysokiego
    składowania. Pozwala także na sprawną i zintegrowaną obsługę
    firm wielooddziałowych w zakresie przyjęcia, wydania,
    inwentaryzacji, przeładunku oraz wykorzystania przestrzeni
    magazynowej i łańcucha dostaw. Umożliwia ono również
    usprawnienie kontaktu z Klientami oraz optymalizacja czasu pracy
    pracowników jak też zaawansowane analizy biznesowe w chmurze.
    Dzięki narzędziu Power BI analizowanie danych jest szybsze,
    wydajniejsze oraz bardziej zrozumiałe.
    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant - Logistyka (Microsoft Dynamics 365 for Finance and Op

    ***** Zakres obowiązków:

    * Współpraca z konsultantem wiodącym w obszarze Finanse i
    Kontroling
    * Wsparcie konsultanta wiodącego podczas budowania koncepcji systemu
    * Wsparcie przy konfiguracji docelowej systemu
    * Szkolenia użytkowników końcowych u Klienta
    * Udział w testach akceptacyjnych
    * Wsparcie po uruchomieniu systemu u Klienta

    ***** Nasze super wymagania:

    * Wykształcenie wyższe w zakresie logistyki
    * Minimum 2-letnie doświadczenie jako konsultant w projektach ERP lub
    jako użytkownik systemu ERP Microsoft Dynamics AX u Klienta w
    obszarze finanse i księgowość
    * Znajomość wersji systemu AX 2012
    * Komunikatywność w relacjach biznesowych i umiejętności
    dydaktyczne
    * Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów w obszarze
    księgowym

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Znajomość Dynamics 365 for Finance and Operations

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B na pełny etat na czas
    nieokreślony (możliwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)
    * Po okresie próbnym (3 miesiące) możliwa całkowita praca zdalna
    * Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    * Dofinansowanie rozwoju: studia podyplomowe, kursy językowe etc.
    * Możliwość certyfikacji w najnowszej wersji systemu Microsoft
    Dynamics 365 for Finance and Operations
    * Stabilną i dynamiczną pracę przy dużym projekcie wdrożeniowym,
    pełną kontaktu z ludźmi

    dium=cron&utm_campaign=1910

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.