PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Kierownik Działu IT <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-08-31 09:55:27
    Temat: Warszawa => Kierownik Działu IT <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Naszym kientem jest firma, która jest autorem systemu wykrywania
    plagiatów prac naukowych i dyplomowych. Obecnie poszukujemy osoby
    na stanowisko:

    ***** Kierownik Działu IT
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Twoje zadania:

    * tworzenie i realizacja strategi technologicznej dla Spółki
    * podejmowanie decyzji dotyczących wyboru technologii
    * zapewnienie ciągłości działania usług oferowanych przez Firmę
    * budowanie, zarządzanie i motywowanie zespołu specjalistów IT
    * współpraca z Zarządem, zespołami rozwoju biznesu i sprzedaży
    oraz klientami

    ***** Nasze oczekiwania:

    * wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka)
    * co najmniej 10 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów IT
    * co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    * znajomość technologii związanych ze środowiskiem Java
    * bardzo dobra orientacja w bieżących trendach technologicznych
    * znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów (SCRUM)
    * znajomość środowiska Linux/Unix
    * duże zdolności analityczne, sumienność
    * umiejętność przedstawiania swoich racji, duże zdolności
    komunikacyjne

    ***** Firma oferuje:

    * atrakcyjne wynagrodzenie
    * zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z 25 dniami odpłatnego
    nieświadczenia usług (odpowiednik urlopu)
    * pracę dla znanej marki
    * miłą atmosferę pracy
    * biuro w dogodnej lokalizacji
    * prywatną opiekę medyczną

    => => https://TeamQuest.pl/praca/12000-edb8eeec25c2917ba61
    09e2549.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.