PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Key Account Manager - produkty i usługi - Sektor Publiczn
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-22 12:35:02
    Temat: Warszawa => Key Account Manager - produkty i usługi - Sektor Publiczn
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Key Account Manager - produkty i usługi - Sektor Publiczny
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Sprzedaż oferowanych przez naszego klienta produktów i usług
    * Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
    * Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów
    * Negocjacje i rozmowy handlowe
    * Przygotowywanie ofert i umów handlowych
    * Realizacja założonych planów sprzedażowych
    * Samodzielna sprzedaż produktów
    * Serwis i zarządzanie infrastrukturą IT
    * Projekty sprzętowe
    * Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT
    * Budowa centrów danych
    * Rozwiązania dedykowane

    ***** Wymagania:

    * Co najmniej czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej
    sprzedaży rozwiązań informatycznych do klientów korporacyjnych
    bądź do sektora publicznego
    * Wykształcenie wyższe
    * Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych (preferowana wiedza
    z zakresu: Outsorcing, Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT,
    itp.)
    * Doświadczenie w prowadzeniu procesów przetargowych w administracji
    publicznej (znajomość ustawy o zamówieniach publicznych)
    * Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną
    komunikację

    ***** Oferujemy:

    * Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/950-key-account-manage
    r-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.