PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Junior IT Administrator (Linux) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2020-03-25 11:30:03
    Temat: Warszawa => Junior IT Administrator (Linux) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient to firma, która koncentruje się na tworzeniu usług i
    rozwiązań optymalizujących systemy Klienta, zapewniając
    obsługę procesów biznesowych oraz zwiększając ich
    bezpieczeństwo i dostępność. Firma wspiera Klientów w
    modernizacji środowiska systemowego, baz danych i systemów
    aplikacji. Zapewniają również konsultacje na temat tego, jak
    zmodernizować infrastrukturę IT i jak najlepiej zintegrować
    posiadane zasoby oraz opracować oprogramowanie dedykowane dla
    Klientów. Firma realizuje również projekty obejmujące
    przejęcie utrzymania systemu aplikacji.
    Firma działa w całej Polsce oraz w wybranych krajach Europy
    Środkowo-Wschodniej, oferują również swoje usługi Klientom o
    rozproszonej strukturze geograficznej. W związku z rozwojem
    poszukują do swojego zespołu osobę na stanowisko:

    ***** Junior IT Administrator (Linux)

    ***** Zakres obowiązków:

    * Realizacja zadań przypisanych przez kierownika projektu
    * Obsługa problemów zgłaszanych przez Klienta
    * Przygotowywanie dokumentacji technicznej
    * Raportowanie zadań i czasu pracy
    * Komunikacja z Klientami przy rozwiązywaniu problemu, proponowanie
    rozwiązań, testowanie i wdrażanie ich w środowisku
    produkcyjnym
    * Docelowo dyżury administracyjne po kilkumiesięcznym okresie
    wdrożenia

    ***** Nasze super wymagania:

    * Doświadczenie jako Administrator IT
    * Umiejętność administracji Linux
    * Znajomość Bash'a lub innego języka skryptowego
    * Znajomość SQL

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    <strong>Ale nie obowiązkowe</strong>
    * Umiejętność administracji:
    ** PostreSQL
    ** MySQL
    ** sprzętowej serwerami x86
    ** bazą Oracle; znajomość Oracle PL/SQL
    ** systemem UNIX (np. Solaris)
    ** urządzeniami sieciowymi (switche cisco, HP, routery cisco)
    * Znajomość systemów plików (NFS, ZFS)
    * Umiejętności automatyzacji (np. Ansible)
    * Umiejętność programowania skryptowego (Perl, Python, PHP)
    * Znajomość
    ** Java, JVM, serwery aplikacyjne
    ** sieci TCP/IP
    ** narzędzi typu ETL (np. Talend Studio)
    ** systemów do monitoringu (np. Zabbix)
    * Umiejętność wirtualizacji (VMware, Proxmox, LXC, KVM)
    * VOiP (protokoły SIP, RTP, kamailio, asterisk, freeswitch)

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności
    * Zatrudnienie w oparciu o:
    ** umowę o pracę
    ** umowę zlecenie
    ** umowę B2B z gwarantowanym płatnym urlopem wypoczynkowym
    * Elastyczne godziny pracy
    * Możliwość częściowej pracy zdalnej (w zależności od projektu
    i wyników)
    * Możliwości rozwoju na wyższe stanowiska
    * Praca z najnowszymi technologiami
    * Ambitne i wymagające projekty dla największych polskich i
    zagranicznych firm
    * Praca w doświadczonym zespole i uczenia się od najlepszych;
    mentoring
    * Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; konferencje tematyczne
    * Kultura życzliwości i współpracy
    * Przyjazne warunki pracy i luźną koleżeńską atmosferę
    * Komfortowe miejsce pracy:
    ** klimatyzowane biuro
    ** dodatkowy monitor
    ** napoje i przekąski
    * Pracę w zespole nastawionym na współpracę i ciągły rozwój
    * Integracje formalne i nieformalne

    ***** Inne:

    i wyników)
    mentoring

    dium=cron&utm_campaign=2003

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.