PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Junior Administrator Linux <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-06-12 13:00:03
    Temat: Warszawa => Junior Administrator Linux <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient - firma koncentrująca się na tworzeniu usług i
    rozwiązań, które optymalizują systemy Klientów, zapewniając
    wsparcie dla procesów biznesowych i czyniąc je bezpieczniejszymi
    i bardziej dostępnymi. Wspierają w modernizacji środowiska
    systemowego, bazy danych i systemów aplikacji. Zapewniają
    również konsultacje na temat modernizacji infrastruktury IT i
    integrowania posiadanych zasobów w najlepszy możliwy sposób
    oraz opracowywania oprogramowania dedykowanego dla swoich
    Klientów. Firma działa w całej Polsce oraz w wybranych krajach
    Europy Środkowo-Wschodniej, oferują również swoje usługi
    Klientom o rozproszonej strukturze geograficznej. W związku z
    rozwojem poszukują do swojego zespołu osobę na stanowisko:

    ***** Junior Administrator Linux

    ***** Zakres obowiązków:

    * Praca w zespole administracyjno - wdrożeniowym
    * Obsługa problemów zgłaszanych przez klienta
    * Komunikacja z Klientami przy rozwiązywaniu problemu, proponowanie
    rozwiązań, testowanie i wdrażanie ich w środowisku
    * Raportowanie zadań i czasu pracy
    * Realizacja zadań przypisanych przez kierownika projektu
    produkcyjnym
    * Przygotowywanie dokumentacji technicznej
    * Docelowo - po okresie wdrożenia - dyżury administracyjne po
    kilkumiesięcznym okresie wdrożenia

    ***** Nasze super wymagania:

    * Doświadczenie 1 - 2 lat
    * Znajomość środowiska linuksowego (administracja Linux)
    * Znajomość Bash'a lub innego języka skryptowego
    * Znajomość SQL
    * Znajomość MySQL
    * Umiejętność wirtualizacji (VMware, Proxmox, LXC, KVM)

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    <strong> Ale nie obowiązkowe:</strong>
    * Znajomość administracji PostreSQL
    * Umiejętność administracji sprzętowej serwerami x86
    <strong>Jeśli znasz niektóre z nich to będzie nam miło:</strong>
    * Administracja bazą Oracle; znajomość Oracle PL/SQL
    * Administracja systemem UNIX (np. Solaris)
    * Administracja urządzeniami sieciowymi (switche cisco, HP, routery
    cisco)
    * Znajomość systemów plików (NFS, ZFS)
    * Umiejętności automatyzacji (np. Ansible)
    * Umiejętność programowania skryptowego (Perl, Python, PHP)
    * Znajomość Java, JVM, serwery aplikacyjne
    * Znajomość sieci TCP/IP
    * Znajomość narzędzi typu ETL (np. Talend Studio)
    * VOiP (protokoły SIP, RTP, kamailio, asterisk, freeswitch)
    * Znajomość systemów do monitoringu (np. Zabbix)

    ***** Oferujemy:

    * <strong>Atrakcyjne wynagrodzenie (30 - 47 PLN netto / H)
    * Zatrudnienie w oparciu o:
    ** <strong>umowę o pracę
    ** umowę zlecenie
    ** umowę B2B z gwarantowanym płatnym urlopem
    wypoczynkowym</strong>
    * Elastyczne godziny pracy (7:30/10 - 15:30/18)
    * Możliwość częściowej pracy zdalnej (w zależności od projektu
    i wyników)
    * Możliwości rozwoju na wyższe stanowiska
    * Praca z najnowszymi technologiami</strong>
    * Ambitne i wymagające projekty dla największych polskich i
    zagranicznych firm
    * Praca w doświadczonym zespole i uczenia się od najlepszych;
    mentoring
    * Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; konferencje tematyczne
    * Przyjazne warunki pracy i luźną koleżeńską atmosferę
    * Klimatyzowane biuro
    * Napoje i przekąski
    * Pracę w zespole nastawionym na współpracę i ciągły rozwój
    * Integracje formalne i nieformalne

    dium=cron&utm_campaign=1906

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.