PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Inżynier Infrastruktury (DLP / SIEM / anty-malware) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2017-01-16 11:15:02
    Temat: Warszawa => Inżynier Infrastruktury (DLP / SIEM / anty-malware) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    la naszego Klienta, wiodącego operatora telekomunikacyjnego w Polsce,
    dostarczającego rozwiązania dla biznesu, szukamy osoby na
    stanowisko:

    ***** Inżynier Infrastruktury (DLP / SIEM / anty-malware)

    ***** Opis stanowiska:

    * Implementowanie nowych rozwiązań w zakresie infrastruktury
    sieciowej, techniczno-systemowej i zabezpieczeń informatycznych.
    * Monitorowanie efektywności i wydajności poszczególnych
    rozwiązań (w zakresie użycia zasobów) oraz optymalizacja już
    eksploatowanych rozwiązań.
    * Realizacja usług i utrzymanie platformy SIEM i/lub systemów
    ochrony typu anty-malware/'sandbox" i/lub DLP
    * Współpraca z dostawcami usług serwisowych.
    * Proponowanie i realizacja zmian w administrowanym środowisku w celu
    podniesienia wydajności i jakości pracy systemów
    * Dokumentowanie konfiguracji systemów oraz jej zmian.
    * Analiza technicznej wykonalności zmian wraz z oceną ich wpływu na
    środowisko, koszty i zagrożenia związane z implementacją.
    * Współpraca z analitykami poszczególnych linii SOC w zakresie
    rozwiązywania incydentów bezpieczeństwa
    * Współpraca przy projektach obejmujących obszar IT.
    * Uczestniczenie w projektach integratorskich

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    * Wykształcenie wyższego inżynierskiego lub minimum licencjat.
    * Doświadczenie w zakresie:
    ** utrzymania i konfiguracji infrastruktury informatycznej.
    ** realizacji prac administracyjnych lub utrzymaniowych w
    przedsięwzięciach informatycznych.
    ** wdrażania i utrzymywania infrastruktury sieciowej lub
    techniczno-systemowej złożonych systemów informatycznych.
    * Doświadczenie potwierdzone certyfikatami z administracji:
    ** systemami operacyjnymi Windows i Linux lub Unix.
    ** siecią LAN/WAN, np. na poziomie Associate z zakresu
    technologii sieciowych Cisco.
    ** systemami SIEM i/lub anty-malware/'sandbox" i/lub DLP
    ** systemami zabezpieczeń (np. firewall, IPS)
    * Doświadczenie w pracy z rozwiązaniem SIEM/ anty-malware / DLP
    * Wiedza z zakresu architektury systemów informatycznych, systemów
    zabezpieczeń oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji.
    * Znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie
    bezpieczeństwa systemów informatycznych i rozwiązań
    sieciowych.
    * Umiejętność analizy rozwiązań pod kątem możliwości wymiany
    danych pomiędzy systemami informatycznymi.
    * Umiejętność prowadzenia dokumentacji oraz prowadzenia prezentacji
    i szkoleń.
    * Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

    ***** Proponujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie
    próbnym
    * Abonament medyczny LUX MED w cenie opłacany w 100% przez
    Pracodawcę oraz możliwość wykupienia abonamentu dla członków
    rodziny
    * Karnet Benefit Systems (zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie
    całego kraju) opłacany w 50% przez Pracodawcę oraz możliwość
    wykupienia karnetów dla członków rodziny
    * Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

    dium=cron&utm_campaign=1701

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.