PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => IT Product Owner (doświadczenie w POS, kasach fiskalnych)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2021-01-26 18:30:03
    Temat: Warszawa => IT Product Owner (doświadczenie w POS, kasach fiskalnych)
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient - amerykańska firma informatyczna, która tworzy
    inteligentne systemy monitorowania i analizy danych dla
    restauracji, sklepów i sklepów na całym świecie. Główny
    oddział w USA przoduje w dostarczaniu zautomatyzowanych
    rozwiązań nadzoru w Ameryce Północnej, a w wyniku fuzji w
    sierpniu 2018 r. wszedł na polski rynek. Technologia firmy
    umożliwia zarządzanie firmą wirtualną i zapobiega stratom w
    przedsiębiorstwach wielopodmiotowych. Dzięki zestawowi
    "wirtualnych oczu" obserwujących nieprzerwanie działalność na
    każdym poziomie, pomagamy oszczędzać czas i usprawniać procesy
    wewnątrz firmy. Wszystkie dane są dostępne w dowolnym momencie
    "w chmurze'. Obecnie oddział polski tworzy produkty dla ponad 100
    globalnych marek z 42 000 aktywnych lokalizacji. Zapewniają
    rozwiązania mobilne zapobiegające stratom, spójne z danymi,
    zintegrowane z każdą przeglądarką, intuicyjne, łatwe w
    użyciu. Posiadają ponad 20-sto letnie doświadczenie.
    Współpracują m. in. z: KFC, DQ, IHOP, Pizza Hut, Denny"s, Yum!.
    Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

    ***** IT Product Owner (doświadczenie w POS, kasach fiskalnych)

    ***** Zakres obowiązków:

    * Analiza wymagań i danych przetwarzanych przez systemy POS klienta.
    * Pomoc w konceptualizacji i definiowaniu nowych funkcji systemu w
    integracji POS i obszarze przetwarzania danych.
    * Ciągłe skanowanie aktualnej konkurencji i nadchodzących nowych
    rozwiązań.
    * Definiowanie wymagań produktu i przypadki użycia dla nowych
    obecnych i nowych integracji POS.
    * Badania trendów w branży, aby zrozumieć stanowisko konkurencji i
    odkryć nowe możliwości.
    * Reprezentowanie klienta w procesie rozwoju.
    * Utrzymywanie i ustalanie priorytetów backlogu produktu.
    * Wspieranie zespołu programistów w razie jakichkolwiek pytań.

    ***** Nasze super wymagania:

    * Doświadczenie w POS, kasach fiskalnych i systemach przetwarzania
    danych.
    * Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika produktu, najlepiej
    w środowisku IT.
    * Doświadczenie w zarządzaniu i dostarczaniu wyników za
    pośrednictwem innych.
    * Umiejętności w środowisku Agile (Scrum, Kanban).
    * Umiejętność organizowania, ustalania priorytetów i zarządzania
    wieloma priorytetami i projektami.
    * Certyfikat Professional Scrum Product Owner będzie plusem.

    ***** Oferujemy:

    * Możliwe formy współpracy:
    ** umowa o pracę
    ** kontrakt B2B (płatny urlop 26 dni + 80% płatne L4)
    * Możliwość całkowitej pracy zdalnej
    * Stabilne środowisko pracy - stawiamy na długoterminową
    współpracę
    * Elastyczne godziny pracy (8/10 - 16/18)
    * Biuro w centrum Gliwic przy ul. Dworcowej
    * Lekcje angielskiego
    * Możliwość realizowania własnych pomysłów
    * Pracę w komfortowych warunkach:
    ** gwarantowane miejsce parkingowe - zostaw samochód, rower,
    hulajnogę
    ** w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia

    dium=cron&utm_campaign=2101

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.