PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Developer ASP.NET w modelu MVC <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-05 14:18:42
    Temat: Warszawa => Developer ASP.NET w modelu MVC <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy realizującej projekty dla
    klientów z USA, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    ***** Developer ASP.NET w modelu MVC
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Ścisła współpraca z grupą programistów i projektantów w USA
    * Udział w nowych i istniejących projektach internetowych

    ***** Wymagania:

    * Dobra znajomość platformy .NET, w szczególności technologii
    ASP.NET
    * Dobra znajomość modelu MVC
    * Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną
    komunikację z członkami zespołu
    * Dobra znajomość HTMLu z JavaScriptem i CSSem
    * Znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka
    SQL
    * Znajomość działania aplikacji webowych oraz rozwiązań typu Ajax

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej organizacji
    * Elastyczną formę zatrudnienia oraz godziny pracy

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/9560-developer-asp-net
    -nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.