PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Architekt usług Web Service IDM/BPM <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-28 09:00:03
    Temat: Warszawa => Architekt usług Web Service IDM/BPM <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm z branży energetycznej,
    szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Architekt usług Web Service IDM/BPM
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Projektowanie i konfigurowanie interfejsów przepływu pracy między
    systemami opartymi na silnikach procesów biznesowych BPM
    * Modelowanie w systemie informatycznym procesów biznesowych
    związanych z przepływem pracy dla zakresu zarządzania
    tożsamością IDM w systemach informatycznych
    * Implementacja rozwiązań opartych na usługach Web Service dla
    potrzeb integracji danych i procesów związanych z zarządzaniem
    tożsamością i dostępem do systemów informatycznych
    * Współpraca z właścicielami biznesowymi w zakresie analizy
    możliwości wprowadzania zmian w systemie
    * Realizowanie oraz wdrażanie zatwierdzonych zmian w systemie.
    * Monitorowanie prac systemu w administrowanym obszarze biznesowym
    oraz prowadzenie dokumentacji systemu w powierzonym zakresie
    * Udział w projektach wdrożeniowych
    * Współpraca z kontrahentami
    * Współpraca z innymi administratorami i użytkownikami systemu w
    ramach służb wsparcia eksploatacji, rozwiązywanie problemów
    eksploatacyjnych

    ***** Wymagania:

    * Podstawowa wiedza z zakresu technologii XML (w szczególności XML
    schema, XPath, XSLT)
    * Podstawowa wiedza z zakresu technologii Web service (na przykład
    WSDL, SOAP, and UDDI)
    * Podstawowe umiejętności z zakresu programowania obiektowego w
    języku Java
    * Podstawowe umiejętności dotyczące zapytań SQL
    * Ogólna znajomość Service Oriented Architecture (SOA), standardu
    BPEL i narzędzi typu JDeveloper
    * Podstawowa wiedza dotycząca eksploatacji produktów Oracle WebLogic
    Server 11g oraz Oracle Database 11g
    * Dobra znajomość środowiska serwerów Microsoft Windows
    * Ogólna wiedza na temat usług katalogowych Microsoft Active
    Directory
    * Oczekiwane predyspozycje:
    ** umiejętności analityczne
    ** zdolności interpersonalne
    ** nastawienie na osiągniecie celu
    ** umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku
    pracy
    ** dobra organizacja czasu pracy
    ** umiejętność pracy pod presją czasu

    ***** Oferujemy:

    * Opiekę zdrowotną
    * Konkurencyjne wynagrodzenie bazowe
    * Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
    * Wsparcie rozwoju zawodowego i możliwość uczestnictwa w
    szkoleniach
    * Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w ramach prowadzonych
    projektów wdrożeniowych

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/960-architekt-uslug-we
    b-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.