PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Architekt Rozwiązań Biznesowych <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-28 14:30:02
    Temat: Warszawa => Architekt Rozwiązań Biznesowych <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej
    innowacyjne rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Architekt Rozwiązań Biznesowych
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Projektowanie i implementacja systemów klasy Contact/Call Center,
    CRM
    * Wsparcie w zakresie definiowania wymagań i tworzenia koncepcji
    rozwiązań w zakresie systemów obsługi klienta lub sprzedaży w
    kanałach www, Contact Center, biura obsługi
    * Rozwiązywanie problemów technicznych i dobór właściwych
    rozwiązań
    * Przygotowywanie ofert, wycen oraz nadzór nad realizacją wdrożeń
    * Prowadzenie rozmów z klientami i stała współpraca/opieka nad
    nimi

    ***** Wymagania:

    * Minimum dwu letniego doświadczenia w pracy na stanowisku
    architekta, projektanta lub wdrożeniowca rozwiązań
    działających na styku telekomunikacji i informatyki
    * Umiejętności zrozumienia potrzeb klienta i przygotowania
    rozwiązań teleinformatycznych optymalizujących procesy
    biznesowe klienta
    * Doświadczenia w definiowaniu wymagań oraz tworzeniu nowych
    rozwiązań w skomplikowanym środowisku teleinformatycznym
    preferowane call/contact center/CRM
    * Łatwego nawiązywania kontaktów i silnie rozwiniętych zdolności
    interpersonalnych
    * Dobrej znajomości języka angielskiego
    * Przygotowywania projektów handlowych
    * Dobrej znajomość języka angielskiego pozwalającej na czytanie i
    rozumienie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie ofert w
    języku angielskim,
    * Wykształcenia wyższego technicznego (informatyka,
    telekomunikacja),
    * Prawo jazdy kat. B.

    ***** Dodatkowe atuty:

    Praktyczna wiedza z obszarów:
    * systemy IVR oparte na platformach Alcatel, Avaya lub Voice Object,
    * systemów rejestracji rozmów Nice System lub Retia.

    ***** Oferujemy:

    * Umowę o pracę
    * Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
    * Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel
    komórkowy

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/570-architekt-rozwiaza
    n--nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.