PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Wadowice => Senior IT Project Manager <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2021-04-13 13:45:04
    Temat: Wadowice => Senior IT Project Manager <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz klient to firma produkcyjna, lider w swoim sektorze rynku,
    działajacy na rynkach polskim oraz zagranicznym

    ***** Senior IT Project Manager

    ***** Realizowane zadania:

    * zarządzanie całym cyklem realizacji projektów zgodnie z
    zatwierdzonym budżetem i harmonogramem, z dbałością o jakość
    rezultatów
    * prowadzenie projektów zgodnie ze standardami, współudział w ich
    tworzeniu
    * identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem w projekcie rzetelne
    prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie i aktualizowanie
    repozytorium projektu
    * zarządzanie komunikacją, w tym zapewnienie rzetelnej informacji
    sponsorowi projektu, członkom zespołu oraz innym jego
    interesariuszom organizacja pracy zespołu projektowego dzielenie
    się wiedzą i doświadczeniami z młodszymi kierownikami
    projektów
    * rozwijanie w organizacji kompetencji projektowych
    * współpraca i komunikacja z Kadrą Menedżerską w zakresie
    realizacji i wymagań dotyczących wdrożenia projektów w
    obszarach cyfryzacji
    * wsparcie przy implementacji projektów technologicznych

    ***** Od Kandydatów wymagamy:

    * 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera w zakresie
    prowadzenia projektów z branży IT w różnych obszarach biznesu
    * wykształcenie wyższe - mile widziane podyplomowe z zakresu
    zarządzania lub informatyki
    * potwierdzone doświadczenie w tworzeniu i integracji systemów i
    realizacji projektów informatycznych
    * wiedza odnośnie trendów branżowych i najlepszych praktyk
    * doświadczenie we wdrażaniu systemów IT, mających bezpośredni
    wpływ na wyniki biznesowe (np. CRM, ERP, MES, PLM, PIM, LMS, HRM,
    BIM)
    * dobra znajomość języka angielskiego
    * dobra znajomość programów z pakietu Office365 (Word, Excel,
    PowerPoint, Teams)
    * wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne i
    łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
    * umiejętność przekazywania wiedzy, prowadzenia warsztatów
    * zdolności analityczne, wiedzę w zakresie sporządzania podsumowań
    i raportów do projektu
    * wiedza z obszaru analizy biznesowej oraz umiejętność jej
    wykorzystania i definiowania
    * znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektami (np.
    Jira).
    * znajomość metodyk projektowych potwierdzone certyfikatami (mile
    widziane 2)
    * umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz
    zespołu projektowego

    ***** Proponujemy:

    * stabilne zatrudnienie na trakcyjnych warunkach
    * realny wpływ na transformację organizacji poprzez realizację
    strategicznych projektów
    * możliwość poznania jak funkcjonuje tak złożona organizacja i w
    jaki sposób się po niej "poruszać" (lider rynku w europie
    środkowo-wschodniej)
    * współuczestniczenie w kreowaniu docelowego kształtu nowo
    powstającego działu Central Project Management Office
    * możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych
    rozwiązań z zakresu zarządzania projektami
    * możliwość udziału w międzynarodowych wydarzeniach i
    konferencjach
    * możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach z
    międzynarodowymi certyfikatami
    * pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta MultiSport,
    ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe, samochód służbowy
    i inne

    dium=cron&utm_campaign=2104

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.