PracaGrupypl.praca.oferowana › Świdnica => Programista aplikacji mobilnych (Android lub iOS lub Wind
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-27 10:35:02
    Temat: Świdnica => Programista aplikacji mobilnych (Android lub iOS lub Wind
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się sotwarehouse,
    poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    ***** Programista aplikacji mobilnych (Android lub iOS lub WindowsPhone
    ***** miejsce pracy: Wrocław/Świdnica

    ***** Zadania:

    * projektowanie nowych funkcjonalnych rozwiązań, ich implementacja w
    postaci kodu C# lub Objective C lub Java oraz wdrażanie i analiza
    wydajności wdrożonych aplikacji,
    * ścisła współpraca z doświadczonymi, pełnymi pasji
    projektantami, testerami i innymi programistami,
    * czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów
    budzących uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie.

    ***** Wymagania:

    * bardzo dobra znajomość języków: Java lub Objective C lub C#,
    * znajomość platform mobilnych: Android lub iOS lub WindowsPhone,
    * znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
    czytanie dokumentacji technicznej,
    * wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika) lub
    student ostatnich lat studiów,
    * zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania
    problemów,
    * umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialności za powierzone
    zadania.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * znajomość wzorców projektowych,
    * doświadczenie w pracy z lekkimi metodami tworzenia projektów
    (Agile, SCRUM).

    ***** Oferujemy:

    * zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się
    firmie,
    * mieszkanie w centrum Świdnicy 400m od firmy,
    * udział w różnorodnych szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych)
    oraz konferencjach i warsztatach branżowych,
    * elastyczny czas pracy i możliwość odpoczynku w strefie rozrywki,
    * atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka
    medyczna, śniadania firmowe, nauka języków obcych itp.),
    * atrakcyjne wyjazdy i spotkania integracyjne,
    * wyjątkowo przyjazną, nieformalną i kreatywną atmosferę pracy.

    => => https://TeamQuest.pl/Świdnica/7260-programista-aplik
    a-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.