PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Rzeszów => Specjalista ds. wdrożeń - Wdrożeniowiec <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-03-14 12:45:02
    Temat: Rzeszów => Specjalista ds. wdrożeń - Wdrożeniowiec <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Dla części Globalnej Firmy Konsultingowej, dostarczającej
    rozwiązania doradcze i technologiczne dedykowane uczelniom
    wyższym zarówno w Polsce jak i za granicą, które wspomagają
    proces zarządzania i rozwoju placówkom edukacyjnym. Firmy,
    która w tworzeniu dedykowanych aplikacji i oprogramowań,
    inspiruje się globalnymi trendami na rynku edukacyjnym,
    obsługując w tej chwili około 60 uczelni w Polsce, a co za tym
    idzie przetwarzając dane około pół miliona studentów.
    Przedsiębiorstwo w celu dostarczenia profesjonalnego i
    kompleksowego oprogramowania połączyła w swojej pracy 3
    przestrzenie, tworząc wykwalifikowany zespół z obszaru
    szkolnictwa wyższego, analityki edukacyjnej oraz branży IT,
    szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Specjalista ds. wdrożeń - Wdrożeniowiec

    ***** Opis stanowiska:

    * Udział w projektach wdrożeniowych od etapu analizy, poprzez
    wdrożenie, szkolenia i uruchomienie systemu u klienta
    * Analiza wymagań klienta, konfiguracja systemu na podstawie analizy,
    szkolenia użytkowników, testy akceptacyjne, asysta
    uruchomieniowa systemu

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    * Umiejętności komunikacyjne i analityczne
    * Znajomość technologii i pojęć związanych z bazami danych (MS
    SQL)
    * Znajomość systemów operacyjnych MS Windows (MS Windows Serwer)
    * Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania
    dobrych relacji z Klientem
    * Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych
    * Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie
    dokumentacji

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Doświadczenie we wdrażaniu lub administrowaniu systemami
    informatycznymi
    * Doświadczenie w przygotowaniu oraz prowadzeniu prezentacji i
    szkoleń
    * Znajomość baz danych i środowiska MS SQL (instalacja,
    konfiguracja, administracja, pisanie skryptów)
    * Doświadczenie w pracy z Klientem
    * Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji z zakresu realizowanych
    prac
    * Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji użytkowej systemów
    informatycznych
    * Umiejętność programowania w VBA i PL SQL
    * Znajomość pakietu Microsoft Office
    * Znajomość zagadnień \ procesów funkcjonujących na Uczelniach
    Wyższych

    ***** Proponujemy:

    * Pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B z płatnym urlopem
    * Udział w interesujących projektach, również z klientami
    międzynarodowymi
    * Pracę w biurze zajmującym część parteru i cały pierwszy
    poziom, w przestrzeni podzielonej na 5-6 osobowe pokoje
    * Mentoring , który pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i doświadczenia
    * Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    * Dofinansowanie do kursów i studiów
    * Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 9:00 - do
    ustalenia indywidualny harmonogram, który może podlegać zmianom
    * Okazjonalną pracę zdalną
    * Duży parking
    * Lektoraty językowe
    * Kebabowe czwartki
    * Pakiet MultiSport
    * Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny
    * Dodatkowe ubezpieczenie NNW
    * Eventy firmowe
    * Owoce od okolicznych rolników
    * Urlop godzinowy - nie musisz brać całego dnia wolnego!
    * Sprawny proces rekrutacyjny: 1 spotkanie i decyzja

    dium=cron&utm_campaign=1903

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.