PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Krakow => Analityk biznesowy IT <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-05 15:15:02
    Temat: Krakow => Analityk biznesowy IT <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na
    stanowisko:

    ***** Analityk biznesowy IT
    ***** miejsce pracy: Krakow

    ***** Zadania:

    * dokumentowanie procesów technologicznych i biznesowych nowych
    funkcjonalności
    * opisywanie istniejących procesów
    * analiza wymagań biznesowych zlecanych projektów
    * tworzenie diagramów i schematów funkcjonowania procesów IT na
    różnych poziomach szczegółowości

    ***** Wymagania:

    * doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    * doświadczenie w pracy nad tworzeniem rozbudowanych aplikacji
    webowych
    * umiejętność analitycznego myślenia
    * dobra znajomość UML
    * doświadczenie w programowaniu i korzystaniu z systemów
    bazodanowych
    * umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy zespołowej
    * znajomość języka angielskiego

    ***** Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w pracy z klientem
    * znajomość programu Comarch XL

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie
    * ciekawe i ambitne zadania
    * pracę w młodym, dynamicznym zespole

    => => https://TeamQuest.pl/Krakow/9600-analityk-biznesowy-
    it-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.