PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Katowice => Programista C# / .Net <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-02-28 14:08:05
    Temat: Katowice => Programista C# / .Net <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT,
    szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Programista C# / .Net
    ***** miejsce pracy: Katowice

    ***** Zadania:

    * samodzielna implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach
    programowych
    * testowanie oprogramowania
    * dokumentacja kodu źródłowego

    ***** Wymagania:

    * praca na podobnym stanowisku minimum 2 lata
    * praktyczna znajomość technologii C#/.NET
    * praktyczna znajomość MSSQL (T-SQL)
    * znajomość środowiska Windows w zakresie obsługi i konfiguracji
    AD i IIS 6.0 i nowszych
    * doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem
    powyższych technologii
    * znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie
    dokumentacji technicznej

    ***** Dodatkowe atuty:

    * znajomość ASP.NET, HTML, CSS

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne warunki finansowe
    * możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
    * pracę w młodym, otwartym, profesjonalnym zespole
    * wyjazdy integracyjne i imprezy sportowe

    => => https://TeamQuest.pl/Katowice/8790-programista-c-net
    -nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.