PracaGrupypl.praca.oferowana › Katowice => PHP developer (HTML, CSS, JS, jQuery) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-19 15:50:05
    Temat: Katowice => PHP developer (HTML, CSS, JS, jQuery) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, spółki dostarczającej rozwiązania z zakresu
    informatyki, telekomunikacji i bezpieczeństwa informatycznego,
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** PHP developer (HTML, CSS, JS, jQuery)
    ***** miejsce pracy: Katowice

    ***** Zadania:

    * Budowa zaawansowanych aplikacji webowych i e-commerce, projektowanie
    i optymalizacja baz danych,
    * Rozbudowa istniejących witryn firmy o nowe funkcjonalności i
    moduły,
    * Wdrażanie rozwiązań integrujących zewnętrzne funkcjonalności z
    istniejącym systemem.

    ***** Wymagania:

    * Min. rocznego doświadczenia na stanowisku programisty PHP,
    * Biegłej znajomość języka PHP (OOP) i SQL,
    * Biegłej znajomość HTML5, CSS3, Java Script, Ajax (jQuery),
    Smarty, XML.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość systemów kontroli wersji: GIT lub SVN,
    * Znajomość framework'ów: Symfony 2, Zend Framework
    * Doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych poparte portfolio.

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Realizację ciekawych i nowoczesnych projektów w międzynarodowym
    środowisku (projekty kilkudziesięciu sklepów internetowych),
    * Duży zakres samodzielności,
    * Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, świetnie
    wyposażone biuro, elastyczne godziny pracy),
    * Benefity w postaci kart multisport, kart podarunkowych, lekcji
    języka angielskiego
    * Przyjazną, swobodną atmosferę pracy .

    => => https://TeamQuest.pl/Katowice/10141-php-developer-ht
    ml-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.