PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Katowice => Konsultant Qlik Sense <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2022-11-30 17:00:09
    Temat: Katowice => Konsultant Qlik Sense <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz klient to wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań IT dla
    klientów z całego świata. Od kilkunastu lat zajmuje się
    doskonaleniem procesów zarządzania z wykorzystaniem ERP i BI.

    ***** Konsultant Qlik Sense

    ***** Twoje super zadania:

    * Wdrażanie systemów Business Intelligence
    * Projektowanie i wdrażanie architektury rozwiązań QlikView i Qlik
    Sense
    * Konfiguracja systemu i testowanie zmian
    * Projektowanie, budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    * Szkolenie użytkowników
    * Przygotowywanie dokumentacji projektowej

    ***** Od kandydatów oczekujemy:

    * Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z systemami
    QlikView/Qlik Sense ( ew. Tableau, Power BI, SAP BO, MS BI lub
    inne)
    * Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub
    ekonomiczne);
    * Znajomość relacyjnych baz danych (co najmniej 2 lata praktyki) i
    wiedza o projektowaniu hurtowni danych (przynajmniej podstawy
    teoretyczne/akademickie);
    * Doświadczenie praktyczne co najmniej 2 lata praktyki (budowanie i
    utrzymanie baz danych w języku SQL);
    * Znajomość j. angielskiego na poziomie B2. Stała komunikacja z
    klientem zagranicznym.

    ***** Oferujemy:

    * Stanowisko Regulara, Seniora w oparciu o kontrakt B2B przy
    wynagrodzeniu 90 -150 zł/h( nierzadko również dostępna Umowa o
    * Pracę czy Umowa Zlecenie);
    * Możliwość pracy zdalnej i w biurze (Warszawa, Katowice,
    Wrocław);
    * Elastyczne godziny pracy, work life balance
    * Uczestnictwo w ciekawych projektach, w kraju i za granicą;
    * Współpraca z analitykami biznesowymi;
    * Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych (szkolenia
    produktowe i specjalistyczne, rozbudowane szkolenia wewnętrzne
    np. z Automatyzacji Chmurowej;
    * Praca z nowoczesnymi narzędziami, np. Jira;
    * Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport,
    prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego);
    * Rozbudowany program rozwoju pracownika;
    * Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie
    zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka;
    * Wyjazdy integracyjne w ciekawe miejsca.

    ***** Inne:

    Wrocław);

    dium=cron&utm_campaign=2211

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.