PracaGrupypl.praca.oferowana › Bydgoszcz => Programista ASP .NET <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-19 14:05:01
    Temat: Bydgoszcz => Programista ASP .NET <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, lidera na rynku systemów dla firm produkcyjnych
    CAD/CAM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    ***** Programista ASP .NET
    ***** miejsce pracy: Bydgoszcz

    ***** Zadania:

    * Praca w kilkuosobowym zespole programistów
    * Tworzenie oprogramowania w ASP .NET
    * Konserwacja dokumentacji kodu źródłowego wytwarzanego
    oprogramowania

    ***** Wymagania:

    * Wymagane doświadczenie w programowaniu w C#, ASP.NET,
    * Doświadczenie w Javascript i T-SQL JavaScript
    * Mile widziane doświadczenie w PHP, Joomla, jQuery, RWD,

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Pracę w zespole doświadczonych programistów i projektantów
    * Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla
    największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i
    sportowej

    => => https://TeamQuest.pl/Bydgoszcz/8021-programista-asp-
    ne-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.