PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Białystok => Starszy Inżynier Oprogramowania - JavaScript <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-05 00:09:01
    Temat: Białystok => Starszy Inżynier Oprogramowania - JavaScript <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy oprogramowania z zakresu
    usług opieki medycznej w Wielkiej Brytanii, poszukujemy osoby na
    stanowisko:

    ***** Starszy Inżynier Oprogramowania - JavaScript
    ***** miejsce pracy: Białystok

    ***** Zadania:

    * Przekładanie wymagań klienta na łatwe w utrzymaniu i rozszerzalne
    rozwiązania
    * Bliska współpraca z zespołem produktowym w celu dostarczenia
    mozliwie najlepszego rozwiązania
    * Tworzenie efektywnego i łatwo skalowalnego kodu
    * Współdzielenie wiedzy z członkami zespołu poprzez przeglądy
    kodu
    * Nauka nowych technologii / bibliotek

    ***** Wymagania:

    * Doświadczenie jako developer Front-end/UI/Design/Web w roli lidera
    w co najmniej 3 projektach
    * 5+ lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji Web opartych o HTML, CSS
    i JavaScript
    * 1+ rok doświadczenia w HTML5
    * 2+ lata doświadczenia z różnymi rozszerzeniami i meta językami
    CSS3 (n.p. LESS, Compass, Sass, Bootstrap)
    * Bardzo dobra znajomość bibliotek JS (jQuery to podstawowe
    wymaganie, mile widziane doświadczenei z Backbone.js)
    * Umiejętność czytania/tworzenia/rozumienia RESTful API opartego o
    JSON
    * 1+ rok doświadczenia w używaniu Git (nie GitHub ale Git przy
    użyciu lini poleceń)
    * Znajomość MVC, Model/View/Controler lub Model/View/Template
    * Znajomość AJAX i bibliotek JavaScript takich jak: jQuery,
    Bootstrap.js, Backbone.js, MooTools, Dojo, Prototype, YUI.

    ***** Oferujemy:

    * Doskonałą atmosferę pracy (płaska struktura zarządzania)
    * Przestronne biuro w centrum miasta
    * Kartę Multisport
    * Elastyczne warunki pracy i zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B

    => => https://TeamQuest.pl/Białystok/9720-starszy-inzynier
    --nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.