eGospodarka.pl

PracaWynagrodzeniaIle zarabia Święty Mikołaj w 2017 roku? › Przykładowe stawki za półgodzinną wizytę Mikołaja w wybranych miejscowościach (2017)

Ile zarabia Święty Mikołaj w 2017 roku?

2017-12-06 10:42

W dzisiejszych czasach przebieranie taty lub wujka w strój Mikołaja jest już passé. Coraz popularniejsze staje się za to korzystanie z usług profesjonalisty, który przyjdzie do naszego domu żeby wręczyć dzieciom prezenty. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej poczuły „magię świąt”. Postanowiliśmy przyjrzeć się tej profesji od ... Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek
Ile zarabia Święty Mikołaj w 2017 roku?

fot. mat. prasowe

Przykładowe stawki za półgodzinną wizytę Mikołaja w wybranych miejscowościach (2017) Przeglądając ogłoszenia można bez trudu trafić na oferty rozpoczynające się od kwot rzędu 50 PLN. Tyle zapłacimy przykładowo w Zamościu, Tarnowie albo Olkuszu.

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Polecane oferty pracy

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć urząd pracy.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.